Saruhanlı Belediyespor’da milli heyecan

Spor
Saruhanlı Belediyespor’da milli heyecan
Saruhanlı Belediyespor Taekwondo takımında forma giyen Günlü ve Sıla Semerci 10-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Edirne’de düzenlenecek olan Balkan Taekwondo Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmek üzere milli takıma davet edildi. Konuyla ilgili yaptığıo açıklamada Bu durumun başta sporcular olmak üzere kendilerini son derece memnun ettiğini ifade eden Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, genç sporculara Edirne’de ki şampiyonada başarılar diledi.

Saruhanlı Belediyesi Spor Direktörü Mutlu Çamlıyer ise Başkan Yaralı’nın desteği ile sportif alanlarda büyük başarılara imza atmaya devam ettiklerini kaydetti. Saruhanlı olarak Taekwondo sporunda önemli bir noktaya geldiklerini belirten Çamlıyer, "Belediye Başkanımız Dr. Hüseyin Yaralı’nın desteği, Süleyman Başar hocamızın özverisi ile çocuklarımız daha iyi yerlerde olacaklar. Mutlu ve gururluyuz" dedi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.