Maçta kalp krizi geçiren futbolcu hayatını kaybetti

Spor
Maçta kalp krizi geçiren futbolcu hayatını kaybetti
Manisa 1. Amatör Küme C Grubu’nda Yeşilyurtspor ile Salihligücü arasında oynanan maçta, 65. Dakikada oyundan çıkan Yeşilyurtspor‘lu futbolcu Ramazan Gündür, yedek kulübesinde kalp krizi geçiren Ramazan Gündür hayatını kaybetti

Yedek kulübesinde kalp krizi geçiren ve Yeşilyurtspor Teknik Direktörü Himmet Efe Cengiz'in müdahalesi ile hayata döndürülen amatör futbolcu Ramazan Gündür (35), 20 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

Manisa 1. Amatör Küme C Grubu’nda Yeşilyurtspor ile Salihligücü arasında oynanan maçta, 65. Dakikada oyundan çıkan Yeşilyurtsporlu futbolcu Ramazan Gündür, yedek kulübesinde kalp krizi geçirmiş, Yeşilyurtspor Teknik Direktörü Himmet Efe Cengiz yaptığı kalp masajı ile yeniden hayata döndürülmüştü.

 

Alaşehir Devlet Hastanesi’ndeki müdahalenin ardından Salihli Özel Medigüneş hastanesine  kaldırılan Gündür’ün kalbe giden ana damarlardan bir tanesinin tıkalı olduğu belirlenmiş ve ameliyata alınmıştı.

20 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Gündür, bugün akşam saatlerinde hayatını  kaybetti.
Yeşilyurtspor Teknik Direktörü Himmet Efe Cengiz futbolcularının hayatını kaybetmesi nedeniyle büyük üzüntü duyduklarını söyledi.
Öte yandan Gündür’ün yarın Yeşilyurt Mahallesi Fevzi Çakmak camiinden kılınacak olan cenaze namazının ardından defnedileceği öğrenildi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.