Abdullah Mergen Manisaspor'u bırakmıyor

Spor
Abdullah Mergen Manisaspor'u bırakmıyor
‘Tavşana kaç tazıya tut’ taktiği ile aylardır Manisaspor camiasını oyalayan Abdullah Mergen Manisa Milletvekillerine verdiği sözü tutmadı ve istifa etmekten vazgeçti.

Mergen çark etti ‘Koltuğu Bırakmam’ dedi

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen yine şaşırtmadı. Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Erkan Akçay ve Özgür Özel ile Manisa 19 Mayısa Stadyumu’nda ki kulüp merkezinde yaptığı toplantıda ciddi bir aday çıkması halinde başkanlık istifa edeceğini söyleyen Abdullah Mergen yine sözünü tutmadı. Manisaspor başkanlığı için Emre Hasgör’ün adaylığı gündeme gelirken,  geçtiğimiz gün Yunusemre Belediyesi’nde Manisa AK Parti Milletvekili Murat Baybatur ve ekibi ile buluşan Abdullah Mergen; “Başkanlıktan istifa etmeyeceğim” diyerek kendine yakışanı yaptı!

ABDULLAH MERGEN, EMRE HASGÖR’E SICAK BAKMADI

TFF 1. Lig’de zor günler geçiren ve eski borçları nedeniyle 9 puanı silinen Manisaspor için kentte kurtuluş toplantısı düzenlenmişti. Taş Fabrika’da düzenlenen toplantı siyah-beyazlı camiayı içinde büyük bir heyecan yaratmıştı. AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay koordinasyonunda gerçekleşen toplantıya; Vali Mustafa Hakan Güvençer başta olmak üzere Manisa’nın önde gelenleri katıldı. Aradan geçen süre zarfında somut bir adım atılmadı. En son Yunusemre Belediyesi’nde AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur ile görüşen Abdullah Mergen, Emre Hasgör ismine sıcak bakmadığını bahane ederek istifa etmekten vazgeçti. Bir nevi Abdullah Mergen kimseyi şaşırtmadı ve verdiği bir sözü daha tutmamış oldu.-Şenol ÖZEKER-
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.