tutuklama

Karaköy Hasan Eryılmaz'ı bağrına bastı

Siyaset
Karaköy Hasan Eryılmaz'ı bağrına bastı
İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladıktan sonra sahaya inen Hasan Eryılmaz, geçtiğimiz akşam saatlerinde Karaköy esnafını gezerek, esnafın dertlerini ve taleplerini dinledi.
24 Haziran’da gerçekleşecek olan milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olan Hasan Eryılmaz, çalışmalarını yoğunlaştırdı. Şehzadeler ilçesi Yeniköy Mahallesi’ne geçtiğimiz akşam saatlerinde çıkarma yaparak, sıkmadık el bırakmayan Eryılmaz, soluğu Karaköy semtinde aldı. Yeşiltepe Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret eden Eryılmaz, daha sonra Kumludere Caddesi üzerindeki parklarda oturan vatandaşları ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşların dertlerini ve taleplerini dinledi.
Vatandaşlardan genel başkanı Merak Akşener için destek isteyen Eryılmaz, aldığı olumlu tepkilerin ardından vatandaşlara teşekkür etti. 
Ziyaretlerde İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Güldane Dörtbudak ve yönetimin yanı sıra İYİ Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Ömer Geriter de katıldı.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.