İYİ Parti Genel İdare Kuruluna Manisa'dan Engin Kabadağ girdi

Siyaset
İYİ Parti Genel İdare Kuruluna Manisa'dan Engin Kabadağ girdi
İYİ Parti Manisa İl Başkan Vekili Engin Kabadağ, partisinin 1 Nisan Pazar günü Ankara’da gerçekleştirlen 1.nci Olağanüstü Kurultay’ında Genel İdare Kurulu üyeliği listesine girdi.

Geçtiğimiz gün Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tek aday olduğu İYİ Parti 1.nci Olağanüstü Kongresi’nde, Manisa İl Başkan Vekili Engin Kabadağ, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi listesine alındı.

“Amacımız Meral hanımı 2019’da Cumhurbaşkanı yapmak”

Kendisine uygun görülen bu görev için başta partisinin genel başkanı Meral Akşener’e teşekkür eden Kabadağ; “Türkiye’de cesur insanların bir araya gelerek kurdukları bu partinin bir mensubu olarak, bana layık görülen bu listedeki görevim için  başta genel başkanım Sayın Meral Akşener’e, il başkanım Sayın Tamer Akkal’a ve il yönetimindeki diğer tüm partili arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Amacımızın genel başkanımız sayın Meral Akşener hanımefendiyi 2019’da Cumhurbaşkanı yapmak olduğunu buradan herkese hatırlatmak ve bunun için canla başla çalışacağımızı belirtmek isterim. Partimize ve genel başkanımıza sonuna kadar güveniyoruz, Manisalılarında bizlere güvenmesini istiyoruz. 2019 seçimlerinde Manisa’nın ve Türkiye’nin inşallah yeniden diriliş günü olacağını belirtmek istiyorum.” dedi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.