Manisa'ya fransız gelin

Magazin - Cemiyet
Manisa'ya fransız gelin
Turgutlu Belediyesi nikah salonundaki törene, Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Bölükbaşıoğlu, Sosyal İşler Sorumlusu Metin Akgül, çiftin akrabaları ve arkadaşları katıldı.

Camille Lafon ile 2 yıl önce aynı fabrikada çalışırken tanıştıklarını ve zamanla arkadaşlıklarının aşka dönüştüğünü belirten damat Yahya Er, Camille ile evlenmiş olduğumuz için çok mutluyum. Kendisi zaten Turgutlu'da yaşıyor ve bizlere yabancı değil. İnşallah birlikte uzun yıllar güzel bir yuvada mutlu, mesut yaşarız." dedi.

Türkiye'yi çok güzel bir yer olduğunu ve Türk insanının sıcak kanlı olduğunu belirten Fransız gelin Camille Lafon, "Türkiye'de olmaktan ve artık Türkiye'de yaşayacak olduğum için çok mutluyum." ifadelerini kullandı.

Nikahın ardından genç çifti yakınları tebrik ederken, Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Sorumlusu Metin Akgül, Belediye Başkanı Turgay Şirin adına çifte Kuran-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.