Manisalı bayanlar müjde BG açıldı

Magazin - Cemiyet
Manisalı bayanlar müjde BG açıldı
‘BG' isimli Çanta ve Ayakkabı satış mağazası Yarhasanlar Mahallesi İbrahim Gökçen Bulvarı üzeri Kültür Sitesi karşı çaprazında açıldı. İşletmeciliğini Manisaspor Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Gönül'ün oğlu Batu Gönül'ün yapacak olduğu mağazanın açılışı görkemli bir organizasyon eşliğinde gerçekleştirildi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in, Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen'in, Manisaspor yöneticilerinin, Belediye başkan yardımcılarının, parti yöneticilerinin ve vatandaşların katılım gösterdiği açılışın kurdelesi yapılan konuşmaların ardından kesildi. Genç İş Adamı Batu Gönül'ü arkadaşları ve sevenleri de yalnız bırakmadı. 


BAŞKAN ÇELİK'TEN ÖVGÜLER

Açılış konuşmasını yapan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "Şehzadeler İlçemize bugün yine çok güzel bir mağaza açmış bulunmaktayız. Genç girişimci kardeşimiz Batu Gönül'ün bu işi layıkıyla yapacağından hiç şüphemiz yoktur. Bugün burada kalabalık bir şekilde kurdelesini kestiğimiz işletmeye hayırlı işler diliyor. Şehzadelerimize hayırlar getirmesini ümit ediyoruz."


MERGEN, TEBRİK ETTİ

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen'de genç işletmeciye başarılar diliyerek mağazadan eşi için alışveriş yaptı.

MANİSALI BAYANLAR ARTIK SIKINTI YAŞAMAYACAK

Genç İş Adamı Batu Gönül ise, mutluluğunu dile getirerek şu şekilde konuştu, "Bugün burada açılışımızı gerçekleştirirken sevenlerimiz bizleri yalnız bırakmadı. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Manisa halkına farklı tarz, yeni model ürünler sunmak için böyle bir işletme açmaya karar verdik. Manisalı bayanlar artık çanta ve ayakkabı modeli bulma konusunda sıkıntı yaşamayacak. Her kesime hitap eden ürünlerimizle Manisalıları mağazamıza bekliyoruz."

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.