Adil Aygül Parkı'nda çalışmalar başladı

Gündem
Adil Aygül Parkı'nda çalışmalar başladı

Eski parkın yıkılarak yerine sıfırdan yapılacak olan parka, geçtiğimiz günlerde yapılan Belediye Meclis toplantısında alınan karar gereği Manisa’nın sevilen ismi olan ve geçtiğimiz ay vefat eden eski Belediye Başkanı Adil Aygül’ün ismi verilmesi kararlaştırıldı.

Şehzadeler Belediyesi tarafından eskinin yıkılarak yerine sıfırdan yapılacak ve eski Belediye Başkanı Adil Aygül’ün ismini taşıyacak olan park alanında çalışmalar başladı. Molla Şaban Camisinin arka kısmında bulunan park alanın Adil Aygül döneminde yapılan bir park olduğunu ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik

“Şehzadeler Belediyesi olarak şehrimizin daha güzel bir şehir olması için dur durak bilmeden çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda başlattığımız çalışmalar kapsamında Şehzadelerimizdeki eski parkları yenileyerek halkımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz.

Geçtiğimiz ay yenileme kararı aldığımız Molla Şaban Parkımız için çok güzel ve Şehzadelerimize yakışır yeni bir proje hazırladık. Vatandaşlarımızdan tam not olan projemizin yapılması için ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalarına başlamış durumdalar.

İnşallah hızlı bir şekilde yenileme çalışmaları tamamlandıktan sonra güzel bir parkı daha Şehzadelerimize kazandırmış olacağız. Bilindiği gibi bu yenileme çalışması başlattığımız parkımız merhum Belediye başkanımız Adil Aygül ağabeyimiz tarafından yapılan bir park.

Bizde Manisalı vatandaşların çok sevdiği ve her kesimden insanımızın saygısını kazanan değerli Belediye Başkanımız Adil Aygül’ün isminin bu parka verilmesinin kararını meclisimizden oy birliği ile geçirmiştik. İnşallah park yenileme çalışmamız tamamlandıktan sonra Aygül ailesinin ve vatandaşlarımızın da katılımı ile bu güzel parkımızı kısa süre içerisinde halkımızın kullanımına açacağız.

Bu vesile ile bir kez daha Merhum Belediye Başkanımız Adil Aygül’ e rabbimden rahmet diliyorum ” dedi.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.